in

Instagram Agata Młynarska

Agata Młynarska to polska prezenterka i celebrytka. Urodziła się w  Warszawie. Prowadzi swój Instagram z powodzeniem i dzieli się na nim zdjęciami ze swojego zawodowego i prywatnego życia.

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Halo! Jest tu kto? Kręcę się z Wami od 12 marca i właśnie stuknęła 100 !!! Tylu gości odwiedziłam w ich domach podczas naszego przymusowego #zostańwdomu w programie #agatasiekreci 🔴🔴🔴 Dziękuję wszystkim moim niezwykłym rozmówcom za szczerość, serdeczność, mądrość i inspirację. Wam, Moi kochani followersi za fantastyczną obecność, komentarze i życzliwość❤️❤️❤️❤️❤️❤️ kręcimy się dalej😍 Zapraszam też na mój kanał na youtube do oglądania rozmów w cyklu #agatasiekreci 🔴🔴🔴Ciekawa jestem kto był dla Was najciekawszym rozmówcą? 🔴🔴🔴15go maja o 21.00 na zakończenie tygodnia z numerem 101 Quczaj!!! #dziękuję #domowatv #goście #rozmowy #rozmowyprzystole #100 #agatamlynarska #redlips #blonde #blondhair #kobieta #okularnica #bibi

Post udostępniony przez Agata Młynarska (@agata_mlynarska)

Agata Młynarska na swoim Insta udostępnia zdjęcia i pokazuje chętnie wiele sytuacji, które jej się przytrafiają.

Agata Młynarska często wstawia też swoje przemyślenia na InstaStories.

 

Na instagramowym profilu Agaty Młynarskiej pojawiają się też fotki z miejsca aktualnej pracy, zdradzając obserwującym rąbka tajemnicy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *