in

Ilona Felicjańska wyszła za mąż!!!

Modelka i jej partner w końcu powiedzieli sobie TAK!

źródło: instagram @ilonamontana

Kariera Ilony Felicjańskiej rozpoczęła się w 1992 roku. To wtedy zdobyła tytuł II wicemiss Ziemi Łódzkiej. Rok późnej identyczny tytuł zdobyła w konkursie Miss Polonia, by w 1994 roku dojść do półfinału wyborów Miss International w Japonii. Otworzyło jej to drogę do świata high fashion – chodziła po wybiegach prezentując kolekcje Calvina Kleina czy Pierre Cardine. Potencjał Felicjańskiej dostrzeżony został przez zagraniczne agencje – modelka podpisała kontrakt m.in. z agencją Berlin Models.

Felicjańska wykorzystywała swoją popularność na wiele sposobów. Brała udział w przedsięwzięciach medialnych, ale także charytatywnych – modelka założyła fundację Niezapominajka, której celem była pomoc osobom dotkniętym nieuleczalnymi i przewlekłymi chorobami. Dobra passa Felicjańskiej skończyła się w 2010 roku, kiedy sąd skazał ją za spowodowanie kolizji pod wpływem alkoholu. Rok późnej Felicjańska otwarcie przyznała się do choroby alkoholowej. Te wydarzenia przyczyniły się nie tylko do upadku jej kariery, ale także do zawirowań w życiu prywatnym – w 2012 roku Felicjańska rozwiodła się z mężem, z którym wspólnie wychowywała dwóch synków.

Powrót na prostą wcale nie był łatwy – Felicjańska długo nie mogła znaleźć swojej drogi. Pisała poradniki, pojawiała się również w programach dotyczących uzależnienia od alkoholu. Wszystko zmieniło się, gdy Ilona po raz pierwszy potwierdziła swój związek z Paulem Montaną. Fani gwiazdy cieszyli się, że w życiu Ilony w końcu wszystko zaczyna się dobrze układać.

Jednak i ten związek przechodził przez trudne momenty – fotoreporterzy przyłapali partnera Felicjańskiej na tajemniczym spotkaniu z inną kobietą. Sama Felicjańska przyznała również, że przez moment wróciła do picia. Wydaje się jednak, że para przetrwała wszystkie słabsze chwile. Modelka potwierdziła bowiem, że wraz z Paulem są już po ślubie. Gwiazda zdecydowała się również na przyjęcie nazwiska męża. Lansik gratuluje!

 

View this post on Instagram

#bestlove #intheword ❤️

A post shared by Ilona (Felicjańska) Montana (@ilonamontana) on

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *