in ,

Filip Chajzer pójdzie na bruk? Widzowie już go nie chcą!

Czym im podpadł?

Filip Chajzer słynie z wygłupów na ekranie. O ile niektórym bardzo to się podoba i doceniają jego specyficzne poczucie humoru, inni mają jego kategorycznie dość!

Czy Filip Chajzer straci pracę?

Wiele wskazuje na to, że Filip Chajzer niedługo zniknie z anteny tv. A wszystko przez jego mało zabawne wygłupy w programie „Dzień dobry TVN”.

Przypomnijmy…

W jednym z odcinków „Dzień Dobry TVN” pojawił się ostatnio temat ataków paniki. Poruszono go, żeby dokładniej wyjaśnić to zjawisko, a także w jakiś sposób pomóc osobom, które borykają się z tym problemem.

Filip uznał jednak, że temat jest zabawny i pod koniec rozmowy z panią psycholog zaczął udawać, że ma atak paniki. Jego zachowanie zbulwersowało cały kraj. Do władz TVN wpłynęło wiele skarg w których potępiono postępowanie Chajzera.

Petycja

W mediach społecznościowych powstała nawet petycja, za pomocą której widzowie domagają się usunięcia Filipa Chajzera ze stanowiska prezentera programu śniadaniowego „Dzień Dobry TVN”.

„Prosimy stację TVN o usunięcie prezentera szkodliwego społecznie (pana Filipa Chajzera) z wizji. Nie będziemy tolerować wyśmiewania osób chorych i LGBT, molestowania i prześladowania kobiet oraz wielu innych zachowań tego znanego 'prezentera’ ” – piszą twórcy petycji w opisie swojej akcji.

Wniosek został już podpisany przez 2 tysiące osób. Póki co, nie ma jednak oficjalnej odpowiedzi TVN-u odnośnie tej sprawy.

Zobaczcie atak paniki w wydaniu Chajzera!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *