in

Ewelina Lisowska znów jest singielką?

Wszystko wskazuje na to, że gwiazda rozstała się z chłopakiem

źródło: instagram @ewelinalisowskaofficial

Ewelina Lisowska nie ma najwyraźniej szczęścia w miłości. Na przestrzeni ostatnich kilku lat mogliśmy usłyszeć o trzech jej związkach, jednakże żaden z nich nie przetrwał. Ze względu na status gwiazdy, wokalistce trudno jest utrzymać w tajemnicy swoje życie miłosne. Wydaje się jednak, że do tej pory Lisowska nie szła śladami gwiazd, które do granic możliwości chronią swoje życie prywatne – wokalistka sama chętnie dzieliła się z fanami swoim szczęściem. Czy rozpad kolejnego związku zmieni jej podejście?

Najgłośniejszym jak do tej pory związkiem Lisowskiej był ten z Bartkiem Śniadeckim z zespołu Afromental. Relacja zakończyła się w 2016 roku wielkim skandalem po tym, jak Rafalala ujawniła, że w tym samym czasie Bartek miał z nią romans. Jakby tego było mało, opublikowała na dowód dość prywatny filmik z jednego z ich spotkań. Upokorzona Lisowska zdecydowała się wtedy wyjechać z kraju, udając się na urlop do Stanów Zjednoczonych.

Kolejnym partnerem Lisowskiej był Damian Ukeje. Dwójka muzyków zdecydowała się nawet razem zamieszkać. Ten związek rozpadł się w połowie zeszłego roku – podobno z powodu ciągłych kłótni. Lisowska nie nacieszyła się jednak statusem singielki. Już we wrześniu podzieliła się z fanami informacją, że ma kolejnego chłopaka. Okazał się nim Aleksander Ilczuk – początkujący kierowca rajdowy. Jeszcze w kwietniu tego roku Lisowska opublikowała na swoim instagramie zdjęcie, które opatrzyła słodkim podpisem: Drugi sezon w tych samych butach, z tym samym chłopakiem. A wciąż lubię i jedno i drugie. Okazuje się jednak, że wszystkie wspólne zdjęcia Lisowskiej i Ilczuka zdążyły już zniknąć z profilu piosenkarki. Czyżby i ten związek nie przetrwał? Ewelina nie odniosła się jeszcze do tej sytuacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *