in

Esmeralda Godlewska została brutalnie pobita!

Celebrytka wyznała, że boi się o własne życie.

źródło: instagram @esmeralda_godlewska

2018 rok przyniósł nam dwie nowe celebrytki w postaci sióstr Godlewskich, których wątpliwy talent wokalny wzbudził zaintersowanie na tyle, aby siostry wyrosły na jedne z czołowych przedstawicielek polskiego show biznesu. O Esmeraldzie Godlewskiej ostatni raz pisaliśmy w kontekście sprawy Jarosława Bieniuka – celebrytka stanęła wtedy w obronie byłego piłkarza oskarżonego o gwałt.

Kilka dni temu na instagramie Godlewskiej pojawiło się niepokojące nagranie, w którym posiniaczona celebrytka opowiedziała o napaści, jakiej miał dopuścić się na niej lekarz o imieniu Bartek. Internauci szybko wytknęli jej, że osoba, która przeszła przez taką traumę nie nagrywałaby filmików, a zgłosiła sprawę na policję.

Esmeralda broniła się: Pytacie, dlaczego nie pójdę z tym na policję. Ponieważ to są osoby, z którymi nie wolno zadzierać. Opowiedzą teraz takie bajki na mój temat, że to ja zostanę jak zwykle ta najgorsza. A poza tym policja? kto mi uwierzy. To zawsze ja jestem ta najgorsza, ta zła. Szkoda tylko, że nigdy nikt nie zastanowił się, co tak naprawdę dzieje się w moim życiu i dlaczego wszystkie te sytuacje miały miejsce i jakie jest źródło tego problemu.

Na nagraniu usłyszeć można m.in. informację, że ktoś chciał ją stłamsić. Fragment ten wypowiedziany został szeptem, przez co niektórzy internauci pisali w komentarzach, że według nich Esmeralda nie mówi ,,stłamsić”, a ,,zgwałcić”.

Kilka godzin temu Godlewska zamieściła kolejne filmiki, w których relacjonuje swój obecny stan, a także odnosi się do wcześniejszych uwag internautów: Dzisiaj tak wygląda moja twarz, ślady znikną ale ból na psychice po tym, co się wydarzyło zostanie na zawsze. Uważajcie komu ufacie (…). Nie zostawię tego tak, jest to przemoc wobec kobiet. (…) Stwierdziłam jednak, że to nie jest dobry moment na opowiadanie prawdy, bo chciałabym dożyć jutra. Pewne osoby są ze sobą powiązane i to jest bardzo ciężka, trudna, a zarazem interesująca historia. Kiedyś opowiem o wszystkim, ale teraz nie mam na to siły psychcznie. (…) Zrozumie to tylko kobieta, która przeżyła coś takiego w swoim życiu. Boję się o tym mówić. Nikt, żaden mężczyzna, nie ma prawa podnieść ręki na kobietę.

Godlewska wyznała, że mieszkanie, które wynajmuje ma jakiś związek z mężczyzną, który dopuścił się pobicia, dlatego chce je opuścić. Poinformowała również, że nie pokaże kolejny raz siniaków na ciele, ale dzięki wsparciu fanów znalazła w sobie siłę, by poddać się obdukcji i walczyć o sprawiedliwość.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *