in

Dubieniecki vs. Boruc – nieoczekiwany konflikt!

Prawnik sugeruje piłkarzowi, by uciszył swoją żonę!

źródło: instagram @mannei_is_her_name

Sara Mannei ma wszystko, by móc odcinać kupony od statusu żony piłkarza. Gwiazda nie spoczęła jednak na laurach i stara stale się rozwijać oraz podejmować nowe wyzwania. Mannei zobaczyć mogliśmy m.in. jako gospodynię jednego z programów o modzie. Żona Boruca nagrała też swoją płytę, która spotkała się z ciepłym przyjęciem fanów. Wraz z siostrami prowadzi również własną markę biżuterii.

Mannei nigdy nie ukrywała jak ważną częścią jej życia jest rodzina. Na jej instagramowym profilu znajdziemy mnóstwo zdjęć męża i dzieci. Mannei relacjonowała również przebieg swojej ostatniej ciąży. Kilka tygodni temu do klanu Boruców dołączył mały Noah, a zarówno gwiazda, jak i jej mąż nie ukrywali radości z faktu, że ich rodzina się powiększyła.

Ostatnio Sara wrzuciła na instagram zdjęcie całej piątki z uroczym podpisem: Oboje z Arturem pochodzimy z dużych rodzin i zawsze wiedzieliśmy, że chcemy taką stworzyć. Marzenia się spełniają. Wśród hashtagów znalazł się m.in. #familyof5

Fani zauważyli jednak, że Artur Boruc ma także syna z poprzedniego małżeństwa. Zastanawiali się czy chłopczyk nie szuka kontaktu z ojcem i czy nie jest mu przykro widząc zdjęcia publikowane przez Mannei. Sara zdecydowała się odpowiedzieć: Nie szuka bo nie zna ojca! Widzieliśmy go z 5 razy od czasu narodzin. Nasze córeczki nie miały okazji go poznać. Jego matka o to zadbała.. Niestety nie wszyscy stawiają dobro dziecka nad swoje ego i urażoną dumę.

Do dyskusji nieoczekiwanie włączył się Marcin Dubieniecki, obecny mąż byłej żony Boruca, Katarzyny Modrzewskiej. Za pośrednictwem Twittera zdecydował się przekazać Borucowi ,,wiadomość”: Nie czytam tego typu artykułów, ale dla pana lepiej byłoby, abym jako naoczny świadek patologii w relacji ojciec i syn, jaką pan uskutecznia, lepiej się nie wypowiadał. Sugeruję też uciszyć swoją WAG.

Boruc odpowiedział ostro: Zastanawiające jest dla mnie to co Pan ma na myśli pisząc uciszyć…? To jedno, drugie to marnowanie czasu na tweety tego typu, zamiast szykowania paczki dla siebie i małżonki… Patologia i złodziejstwo to bardziej pasuje jednak do Pańskiej osoby – napisał, nawiązując tym samym do sprawy o wyłudzenie milionów z PFRON oraz pranie brudnych pieniędzy, w której Dubieniecki i jego małżonka zasiedli na ławie oskarżonych. Myślicie, że ten konflikt będzie miał swój dalszy ciąg?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *