in

Dorota Szelągowska znalazła swoje miejsce na ziemi!

Projektantka wnętrz planuje tam niecodzienną inwestycję

źródło: instagram @dotindotin

Dorota Szelągowska pracowała na własne nazwisko przez długi czas. Nie pomagał jej w tym fakt, że jest córką znanej pisarki, Katarzyny Grocholi, a także to, że przez 13 lat związana była z popularnym muzykiem, Adamem Sztabą. Łatwo było przypiąć jej łatki ,,córki znanej matki” oraz ,,żony swojego męża”, jednakże Szelągowska była wytrwała i konsekwentnie dążyła do zbudowania własnej kariery.

Widzowie poznali ją jako prowadzącą programy wnętrzarskie, w których Szelągowska przeprowadzała udane, a czasem zaskakujące metamorfozy mieszkań. W międzyczasie projektantka wnętrz zdecydowała się na zakup starego, zniszczonego domu na Warmii. Efektami przeprowadzanych w nim remontów dzieliła się z fanami za pośrednictwem instagrama.

To właśnie tam znalazła spokój. Mam swoje miejsce – mówiła jeszcze niedawno w wywiadzie dla tygodnika Świat i Ludzie – Dom, w którym spędzam każdą wolną chwilę.Tu odzyskuję harmonię i czuję się najprościej dobrze. Odpoczywam tu całkowicie i tak, jak chcę. Z przyjaciółmi, z gromadą dzieci, gotując, czytając książki i tak po prostu spędzając czas na nicnierobieniu.

Podobno przyjaciele Doroty, zachwyceni tym, jak urządziła swoje gniazdko, zaczęli namawiać ją na otworzenie pensjonatu. Sama Szelągowska wydaje się być otwarta na ten pomysł, gdyż w rozmowie z tygodnikiem potwierdziła, że ma takie plany. Musi tylko dokupić trochę ziemi.

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *