in

Dawid Kwiatkowski WYRZUCONY z restauracji! Dlaczego?

Co się stało?!

Dawid Kwiatkowski przeżył prawdziwy zawód! Został wyrzucony ze znanej warszawskiej restauracji! Dlaczego?

Dawid Kwiatkowski jest znanym polskim piosenkarzem. Osobą rozpoznawalną i bardzo lubianą w naszym kraju. Jak to możliwe, że ktoś mógł nie wpuścić go do restauracji? Otóż wyjaśniamy – Dawid chciał wejść do lokalu ze swoim psem. A to jest w wielu miejscach zabronione.

Dawid postanowił opowiedzieć swoją historię na InstaStories. Opublikował tam swoje zdjęcie z psem na tle restauracji „Polka”.

„Tu jest restauracja, tu nie można z psami. A szkoda, bo w programie raczej słyszałem, że to jest XXI wiek, psy powinny mieć pozwolenie wejścia do restauracji” – napisał pod postem Dawid Kwiatkowski.

Jak się okazuje, Magda Gessler również jest zwolenniczką wpuszczania do restauracji psów.

„To skandal! Apeluję do wszystkich restauracji o inne traktowanie czworonogów!!!! Ja bym do tego miejsca już nie weszła! Zgłaszajcie takie sytuacje, niech wszyscy wiedzą jakie przybytki omijać. Dbamy o wszystkie zwierzęta zwłaszcza w taką pogodę. Pamiętajcie i udostępniajcie” – pisała Magda w 2016 roku.

Jak to możliwe, że z jej restauracji wyproszono psa?

Okazuje się, że Magda już jakiś czas temu zrezygnowała z udzielania jej nazwiska i wizerunku restauracji „Polka”, ale ta do dziś nie usunęła nazwiska Gessler ze swojego szyldu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *