in

Dawid Kubacki ożenił się! Zobaczcie pierwszy taniec pary!

Nowożeńcy rozpoczęli góralskie wesele od subtelnej choreografii

źródło: instagram @dawid.kubacki.official

Dawid Kubacki to obecnie jeden z najlepszych polskich skoczków narciarskich, który od lat prezentuje wysoki poziom zarówno w trakcie startów indywidualnych, jak i drużynowych. Ostatni sezon był dla Dawida szczególnie udany – zajął 5. miejsce w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata stając raz na 1 miejscu, oraz czterokrotnie na miejscach drugim i trzecim.

Podczas gdy cała Polska śledziła jego poczynania sportowe, o życiu prywatnym Kubackiego było wiadomo tak naprawdę niewiele. Skoczek od kilku lat związany był z Martą Majcher, która podobnie jak Dawid kocha sport (studiowała na AWF oraz trenowała szermierkę). Para nie pojawiała się jednak w mediach. Ich wspólne zdjęcia zobaczyć mogliśmy głównie na Instagramie. To właśnie tam blisko rok temu Marta pochwaliła się pierścionkiem zaręczynowym, który Dawid wręczył jej w trakcie wspólnych wakacji w Egipcie.

Niecały rok później wiemy już, że para powiedziała sobie sakramentalne tak! Ślub odbył się w drewnianym kościółku w Bachledówce niedaleko Zakopanego. Wśród gości wypatrzeć można było m.in. Kamila Stocha z żoną. Dzięki profilowi polscyskoczkowie możemy również zobaczyć jak wyglądał pierwszy taniec nowożeńców. Choć całe wesele utrzymane było w góralskich klimatach, para zdecydowała, że pierwszy taniec będzie subtelny i romantyczny. Zobaczcie nagranie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *