in ,

Czym zajmuje się żona Prokopa? Odpowiedź zaskakuje…

Marcin Prokop jest znanym i lubianym polskim prezenterem i dziennikarzem. A kim jest jego żona?

Wszyscy dobrze znają Marcina Prokopa. Przystojny dziennikarz skradł serca milionów Polaków jako prowadzący „Mam Talent” i prezenter w studio „Dzień dobry TVN”. Ale czy zastanawialiście się kiedyś, kim jest żona Prokopa?

Zapytany przez redaktora „Życia na gorąco”, czy w domu zupełnie odcina się od pracy, Marcin powiedział:

„Nigdy nie było tak, że dzieliłem rzeczywistość bardzo ściśle na pracę i dom. To są rzeczywistości, które się u mnie przenikają, zwłaszcza że oprócz telewizji prowadzę również swoją firmę – agencję oferującą wykłady motywacyjne oraz szkolenia – więc często pracuję w domu”.

Prokop zdradza, czym zajmuje się jego żona:

Podobnie moja żona, która zajmuje się między innymi sprzedawaniem sztuki do przestrzeni publicznych, więc zdarza się, że siedzimy razem przy kuchennym stole, każde ze swoim komputerem, w międzyczasie omawiając również sprawy domowe. Staram się jednak nie przynosić do domu mojej publicznej postaci. Marcina z telewizji zostawiam za progiem, w przestrzeni prywatnej funkcjonuję zupełnie zwyczajnie, jak większość ludzi. Zakładam ciepłe kapcie, obieram ziemniaki, robię pranie i wynoszę śmieci. Nie mam poczucia bycia kimś wyjątkowym tylko dlatego, że prowadzę program w telewizji”.

Lubicie Marcina za jego szczerość i naturalność?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *