in

Czy trudne chwile zbliżą do siebie Dominikę Tajner i Michała Wiśniewskiego?

Para jest aktualnie w trakcie rozwodu

źródło: instagram @dominika_tajner

Ostatnie tygodnie nie oszczędzały Dominiki Tajner. Menagerka przypomniała o sobie szerszej publiczności za sprawą udziału w Tańcu z Gwiazdami. Dominika odpadła z programu w jednym z pierwszych odcinków, a w domu, zamiast pocieszenia, czekał na nią pozew rozwodowy. Sądy nie działają jednak z dnia na dzień. Można więc zaryzykować stwierdzenie, że w trakcie gdy Dominika trenowała do kolejnych odcinków tanecznego show, Michał Wiśniewski przygotowywał w tajemnicy dokumenty rozwodowe. Sama zainteresowana skomentowała te doniesienia krótko: ,,Jest mi bardzo przykro, nie spodziewałam się”.

Dominika podkreślała, że kocha męża i nie chce się z nim rozstawać. Sprawy zaszły jednak tak daleko, że najwyraźniej nie było już odwrotu, ponieważ Tajner ogłosiła w mediach, że rozpoczęła już usuwanie tatuażu z imieniem męża, który przez ostatnie lata zdobił jej rękę. W odpowiedzi Wiśniewski zażądał, aby żona przestała wypowiadać się na jego temat w mediach, gdyż w przeciwnym razie ujawni ,,prawdziwy powód” ich rozstania.

Jakby tego było mało, na początku maja 13-letni syn Tajner z poprzedniego związku stracił przytomność i trafił do szpitala. Dominika czekała na jednym z warszawskich OIOMów na diagnozę, podczas gdy chłopiec przebywał w śpiączce. Ostatecznie udało się go wybudzić, a jego stan powoli zaczął się stabilizować. Okazało się jednak, że nawet w tak dramatycznych okolicznościach Dominika nie mogła cieszyć się spokojem. ,,Dosłownie przed godziną personel szpitala poinformował mnie, że przed drzwiami oddziału stoją panowie z aparatami. Kilka minut później dzwoni do mnie dziennikarka z pytaniem czy mój syn bierze dopalacze. K***a! Czy naprawdę żadna z tych osób nie ma serca? (…) Ludzie! Trzy dni temu nie byłam pewna czy mój syn będzie żył. Nie życzę nikomu tego co czułam i czuję nadal. Stan Maksa poprawia się z każdą godziną, ale potrzebujemy teraz bardzo dużo spokoju, żeby wygrać wojnę z jakimś gównianym choróbskiem, które atakuje mojego syna. Nie są to żadne dopalacze ani substancje psychoaktywne. Nie godzę się na żerowanie na czyimś nieszczęściu!” – brzmiał pełen emocji wpis umieszczony na Instagramie.

Na szczęście Dominikę wspiera mąż, który traktował Maksa jak własnego syna. Wiśniewski czuwa przy chłopcu wraz z Dominiką. Czy trudne chwile zbliżą małżonków do siebie i pomogą im przetrwać kryzys w związku? Redakcja Lansika życzy Maksowi szybkiego powrotu do zdrowia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *