in ,

Co ona na siebie założyła? Natalia Siwiec znowu SZOKUJE!

Jak oceniacie?

Natalia Siwiec pokazała półnagą pierś. Niestety, nie wszystkim przypadło to do gustu.

Natalia Siwiec jest piękną kobietą i ma wspaniałe ciało. Nie wszystkim jednak podoba się to, że modelka tak bardzo lubi je publicznie obnażać. Natalia pokazała się ostatnio na czerwonym dywanie w skórzanej mini, skórzanej kurtce i niemal nagich piersiach, osłoniętych jedynie prześwitującym stanikiem.

Pod zdjęciem napisała:

„Dziś poznaliśmy aktorów filmu „365 dni” na podstawie bestselleru @blanka_lipinska ?? W końcu w kinie zobaczymy erotyk w którym grają ładni aktorzy?, a sceny seksu są pokazane ze smakiem i wyczuciem.Gratuluję Blanczita??a także wszystkim,którzy brali udział w produkcji❣️ JEST NA CO CZEKAĆ BABECZKK ?”.

Czy to przystoi matce dziecka?

W sieci pojawiło się mnóstwo nieprzychylnych komentarzy, zarówno pod adresem Natalii, jak i samej książki.

Oto tylko niektóre z nich: 

„Książka 365 dni to dno totalne więc I obsada aktoròw mòwi sama za siebie”.

„Szkoda ze teraz aktorem moze nazywac sie kazdy kto zagra w filmie czy serialu, mimo ze nie ma ukonczonej szkoly filomwrej. Skonczenie takiego kierunku to ciezka praca i szacunek dla widzów by byc naprade dobrym w tym kunszcie artystycznym..ale po co skoro mozna bez ..np taka wieniawa czy instamodelki ..bez urazy Pani Natalio , bo bardzo Panią lubie ale takie sa realia polskich filmów :/”.

„Cala sztuczna, nie jesteś żadną aktorką, piosenkarką, polecasz to co co producenci wyślą i zapłacą, a ludzie kupują bo Siwiec poleca ? o na tym się bogacisz”.

„Sztuczny cyc!”

Zgadzacie się z tym, co piszą internauci?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *