in

Ciara wypuściła gorący klip na Walentynki!

Gwiazda komplementuje męża w teledysku do piosenki Greatest Love

źródło: instagram @ciara

Walentynki to czas, w którym gwiazdy często dzielą się z fanami nowymi nagraniami. Zazwyczaj są to ballady o miłości, które idealnie nadają się jako tło dla wspólnego, romantycznego wieczoru. Ciara podniosła jednak poprzeczkę, decydując się na uczczenie święta zakochanych w swoim stylu i wypuszczając gorący teledysk, który doskonale podkreślił wszystkie jej atuty.

Najnowsza piosenka, Greatest Love, nie jest zwyczajnym utworem. To niezwykle szczere wyznanie miłości skierowane do męża Ciary, futballisty Russella Wilsona. Niewiele jednak brakowało, a piosenkarka zostałaby żoną innej gwiazdy – rapera Future. Para zaczęła spotykać się w 2013 roku, a owocem ich miłości jest synek Future Zahir. Pomimo zaręczyn, w trakcie których Ciara otrzymała pierścionek z 15-karatowym diamentem, związek tej pary nie przetrwał, a za powody rozstania podawano niewierność rapera.

Piosenkarka nie rozpaczała jednak długo i wkrótce po rozstaniu z Future’m zaczęła spotykać się z Russellem Wilsonem, którego ostatecznie poślubiła w 2016 roku. Biorąc pod uwagę wyznanie, które słyszymy w teledysku, wszystko wskazuje na to, że gwiazda podjęła dobrą decyzę: Wiedziałam, że jesteś wyjątkowy, od dnia, w którym cię poznałam. W dalszych słowach piosenki Ciara podkreśla jak wspaniale jej mąż potrafi opiekować się jej synkiem z poprzedniego związku. Choć sam teledysk jest mocno minimalistyczny, udało się w nim wyeksponować wszystkie atuty piosenkarki, dzięki czemu oprócz świetnego głosu Ciary, fani mogą podziwiać także jej wysportowane ciało oraz seksowny taniec, który już dawno stał się jej znakiem rozpoznawczym.

View this post on Instagram

??. #GreatestLove

A post shared by Ciara (@ciara) on

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *