in

Chcesz zamieszkać u Dody? Teraz to możliwe!

Pod warunkiem, że dysponujesz odpowiednim budżetem

źródło: instagram @dodaqueen

Pomimo wszystkich zawirowań, jakie mają obecnie miejsce w życiu Dody, artystka nie skupia się jedynie na sądowych bataliach z byłym narzeczonym. Rabczewska, której spektakularnej kariery mogłaby pozazdrościć niejedna gwiazda, od zawsze wydawała się mądrze inwestować zarobione pieniądze. Na rynku nieruchomości pojawiło się właśnie kolejne mieszkanie, które artystka zdecydowała się wynająć. W przeciwieństwie do poprzedniego apartamentu, który zachwycał elegancją, drugie mieszkanie to kwintesencja energii, jaka płynie w żyłach wokalistki. 135-metrowy apartament pojawił się na jednym z popularnych portali, na których można wynająć mieszkania na doby. Sugestywna nazwa Eclectic Queen Loft jest zapowiedzią wszystkiego, czego wynajmujący mogą spodziewać się po tym niecodziennie urządzonym miejscu.

Moje mieszkanie od dziś dostępne do wynajmu na doby na airbnb.pl. POZNAJCIE ECLECTIC QUEEN LOFT! Wyraziste kolory to gwarancja pozytywnego ładunku energii!! Apartament mieści się na ostatnim piętrze warszawskiej kamienicy na Mokotowie (w jednej z sypialni można się cieszyć widokiem w niebo, co umożliwia szklany sufit). W drugiej sypialni na ścianach pojawiają się robione na zamówienie, puchate panele dźwiękoszczelne dające gwarancję tego, że się wyśpisz. Niezbędnym elementem kompozycji jest bar – atut dobrej imprezy i sauna – ratunek po niej – napisała Doda na instagramie.

Ceny wynajmu uzależnione są od dnia tygodnia, długości pobytu oraz ilości gości. W zależności od wybranej opcji, cena może osiągnąć nawet 2 tyś. złotych za dobę! W przypadku sześciu gości nie jest to cena wygórowana – co więcej, gdy porównamy ją z cenami warszawskich hoteli, Eclectic Queen Loft wypada na ich tle całkiem konkurencyjnie.

Skusicie się na imprezę u Dody? Zobaczcie wnętrza:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *