in

Chcesz pojawić się w najnowszym filmie Patryka Vegi?

Reżyser wystawił na aukcji angaż w jednej ze swoich produkcji!

źródło: instagram @patryk_vega_official

Sukces Patryka Vegi może budzić zazdrość. Reżyser non stop wypuszcza nowe filmy, a każdy z nich staje się kinowym hitem. Kontrowersje budzi fakt, że filmy raczej nie należą do ambitnych, a sporą ich część stanowią wulgaryzmy. Vega nie zwalnia jednak tempa. Kolejne produkcje przyniosły mu nie tylko popularność, ale także duże pieniądze – reżyser jeździ autem za 600 tysięcy złotych i nie stroni od ubrań od znanych projektantów.

Sam Vega przyznał jednak, że sukces go odmienił. Nie była to jedynie zmiana zewnętrzna (reżyser schudł 44 kg!), ale także wewnętrzna. Vega od dawna podkreśla, że jest katolikiem. W jednym z wywiadów powiedział, że fakt iż zarabia wielkie pieniądze stał się dla niego w pewnym sensie przytłaczający, dlatego też zdecydował się skorzystać z opisanej w Biblii idei dziesięciny, dzięki czemu 10% swoich zarobków przeznacza na pomoc innym.

To nie koniec charytatywnej działalności reżysera. Na Allegro trwa właśnie aukcja, w której wylicytować można rolę w najnowszym filmie Vegi. Dochód z aukcji w całości przeznaczony zostanie na leczenie 18-miesięcznego chłopca, który urodził się z wadą ortopedyczną. Aukcja potrwa do 18 lutego, a w tym momencie najwyższa oferta wynosi nieco ponad 22 tysiące złotych. Zainteresowani wzięciem udziału w licytacji, znajdą ją tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *