in

Były narzeczony Dody został zgwałcony?

Sprawa znalazła swój finał w sądzie.

źródło: instagram @dodaqueen

Życie uczuciowe Dody od zawsze było tak wyraziste jak jej wizerunek. Najbardziej interesujące dla mediów były rozstania – każde z nich było, mówiąc delikatnie, spektakularne.

W 2007 roku, po rozstaniu z Radosławem Majdanem, Rabczewska wyrzuciła jego rzeczy na ulicę. O tym fakcie poinformowała oczywiście fotoreporterów, aby mogli uwiecznić moment, w którym piłkarz odbiera swoje rzeczy ze śmietnika. Rzeczy osobiste Nergala spotkał podobny los – piosenkarka spaliła je na balkonie, o czym również napisały wszystkie portale plotkarskie.

Obecnie Rabczewska jest żoną Emila Stępnia. Zanim jednak doszło do zawarcia tego związku, na liście narzeczonych artystki była jeszcze jedna osoba – Emil Haidar. Rozstanie z nim również nie przebiegło w pokojowej atmosferze. Haidar pozwał Dodę o zwrot wszystkich kosztownych prezentów. Sąd zdecydował jednak, że piosenkarka powinna zwrócić jedynie wart ok. 130 tyś złotych pierścionek zaręczynowy, jako przedmiot umowy przedmałżeńskiej. Rabczewska w swoim stylu ostentacyjnie zaniosła go do Urzędu Skarbowego, który zajął błyskotę na poczet pokrycia długów Haidara, które w tamtym momencie wynosić miały ok. 19 mln złotych. Spraw sądowych i wzajemnych oskarżeń było więcej. Haidar utrzymywał, że Doda porysowała jego samochód. W odpowiedzi Doda uznała iż Haidar stanowi zagrożenie dla niej i jej rodziny. Najgoręcej zrobiło się, gdy do mediów wyciekła informacja, że Doda nasłała na swojego byłego gangsterów, którzy mieli go szantażować.

Choć od rozstania pary minęły już 3 lata, korowód oskarżeń trwa. Media właśnie obiegła informacja o tym, że Haidar założył w sądzie kolejną sprawę – tym razem o gwałt. Doda miała szantażować go zdjęciami o erotycznej treści. Te z kolei związane mają być z seksem analnym, do którego – jak zapewnia pełnomocnik Haidara – miało dojść po odurzeniu, bez jego wiedzy i zgody. W sprawie zdążył(a?) już wypowiedzieć się Rafalala, twierdząc, że miał(a) z Haidarem romans, a zdjęcie wykonane zostało na jego prośbę. Wygląda jednak na to, że najsłynniejszy polski transwestyta wyrwał się przed szereg – jak informują media, do zdarzenia miało dojść na Seszelach, podczas wspólnych wakacji Haidara i Rabczewskiej. Piosenkarka skomentowała całość w swoim stylu:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *