in ,

Boska Chodakowska na Instagramie! Apeluje, by…

Weźmiecie sobie jej słowa do serca?

Mimo iż za oknem „zima”, a raczej plusowe temperatury i deszcz, Ewie Chodakowskiej bynajmniej taka pogoda nie przeszkadza. Gwiazda wciąż jest bowiem myślami w upalnej Grecji. Tylko spójrzcie co opublikowała na swoim Instagramie!

Gorące ciało!

Ewa Chodakowska jest posiadaczką jednego z najlepszych ciał w Polsce. Nic dziwnego, że trenerka tak często się nim chwali.

Gwiazda właśnie wrzuciła na swojego Instagrama seksowną fotkę w skąpym bikini, które podkreśliło wszystkie największe zalety jej ciała. Widzimy płaski brzuszek, umięśnione ramiona i pełne (choć zrobione) piersi. Całość dopełnia delikatny uśmiech i… bardzo osobiste wyznanie Chodakowskiej, która mówi, że…

„Niby taka swojska.. niby taka nasza.. ale która z nas tak ma.. to nie jest szczere” .. Czasem czytając komentarze po ludzku robi mi się smutno.. Od kiedy CZŁOWIEKA mierzy się przez pryzmat tego co posiada?

Jestem NIESWOJSKA bo MAM więcej rzeczy materialnych od sąsiadki?

Nie toleruję osób, którym wydaje się ze są LEPSZYMI LUDŹMI, tylko dlatego ze mają pękate konto w banku..
nie kupuje udawanych relacji ..
nie dla mnie rozdmuchane ego, skrywające stare kompleksy..
nie dla mnie kupiony szacunek .. Uciekam od OPŁACALNYCH relacji.. Kocham CZŁOWIEKA ZA TO KIM JEST!
Nie za to co posiada!!! Moi przyjaciele to ludzie sprzed czasów kiedy MIAŁAM tyle i tak jak mam teraz.. Nie wrzucaj mnie to szuflady z tymi,
którzy zapomnieli lub wstydzą się tego jak BYŁO KIEDYŚ.. skąd pochodzą.. jaką drogę musieli przejść.. Ja mogę z dumą powiedzieć, ze bez pleców, zapracowałam na to gdzie jestem teraz!

To może znaczyć dla Ciebie TYLKO JEDNO❣️
TY TEZ MOŻESZ..
Z dziurami w kieszeniach..
Z głową pełną marzeń..
Z sercem pełnym wiary..
I Z POMYSŁEM NA SIEBIE ❤️ Trzymam kciuki ❣️
Twoja Choda ?”.

Weźmiecie sobie jej słowa do serca?

View this post on Instagram

„Niby taka swojska.. niby taka nasza.. ale która z nas tak ma.. to nie jest szczere” .. Czasem czytając komentarze po ludzku robi mi się smutno.. Od kiedy CZŁOWIEKA mierzy się przez pryzmat tego co posiada? Jestem NIESWOJSKA bo MAM więcej rzeczy materialnych od sąsiadki? Nie toleruję osób, którym wydaje się ze są LEPSZYMI LUDŹMI, tylko dlatego ze mają pękate konto w banku.. nie kupuje udawanych relacji .. nie dla mnie rozdmuchane ego, skrywające stare kompleksy.. nie dla mnie kupiony szacunek .. Uciekam od OPŁACALNYCH relacji.. Kocham CZŁOWIEKA ZA TO KIM JEST! Nie za to co posiada!!! Moi przyjaciele to ludzie sprzed czasów kiedy MIAŁAM tyle i tak jak mam teraz.. Nie wrzucaj mnie to szuflady z tymi, którzy zapomnieli lub wstydzą się tego jak BYŁO KIEDYŚ.. skąd pochodzą.. jaką drogę musieli przejść.. Ja mogę z dumą powiedzieć, ze bez pleców, zapracowałam na to gdzie jestem teraz! To może znaczyć dla Ciebie TYLKO JEDNO❣️ TY TEZ MOŻESZ.. Z dziurami w kieszeniach.. Z głową pełną marzeń.. Z sercem pełnym wiary.. I Z POMYSŁEM NA SIEBIE ❤️ Trzymam kciuki ❣️ Twoja Choda ?

A post shared by Ewa Chodakowska Fitness Expert (@chodakowskaewa) on

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *