in ,

Artur Boruc będzie płacić 20 tysięcy alimentów miesięcznie?

Była żona piłkarza chce podwyższenia obecnej kwoty

źródło: instagram @arturboruc

O napiętych stosunkach między Arturem Borucem, a jego byłą żoną wiadomo było od dawna. Sytuacja zaogniła się, gdy jeden z fanów Sary Mannei, obecnej żony Boruca, zadał jej pytanie o kontakty męża z synem z pierwszego małżeństwa. Mannei odpowiedziała na komentarz sugerując, że była żona Boruca utrudnia mu kontakt z dzieckiem. Do sprawy nieoczekiwanie włączył się Marcin Dubieniecki (były mąż Marty Kaczyńskiej i obecny mąż byłej żony Boruca) ,,radząc” piłkarzowi, by ten ,,uciszył swoją WAG”. Była żona Boruca udzieliła również wywiadu, w którym oskarżyła piłkarza o niepłacenie alimentów.

Piłkarz zdecydował się przerwać milczenie i jako odpowiedź na te oskarżenia opublikował wniosek byłej żony o podwyższenie alimentów na ich wspólnego syna, w którym wyliczono, że utrzymanie 11-letniego chłopca to koszt rzędu 20 tysięcy złotych miesięcznie. Szczególną uwagę internautów zwrócił fragment o mango, które według Katarzyny Modrzewskiej kosztować ma 30zł za sztukę.

Dzień dobry… Dla mnie zawsze liczyło się dobro moich dzieci wiec nie biegam do tabloidów z pretensjami. – zaczął piłkarz (zachowujemy pisownię oryginalną – red.) – Miarka się troche przebrała… Po pierwsze nie zostawiłem żony w ciąży, już rok przed ciąża bylismy już w separacji. To tak na marginesie. Reszta to detale, które maja małe znaczenie i możecie sobie dopisać… Tutaj macie mały fragment wniosku o podwyższenie alimentów do 20 tys na 11 letnie dziecko. Musicie zagłębić się w szczegóły żeby zobaczyć i zrozumieć z czym mam do czynienia od 11 lat… Jedyny okres kiedy nie płaciłem alimentów to wtedy kiedy nie miałem informacji, które konto nie było połączone z afera wyłudzeń od niepełnosprawnych a Modrzewska siedziała w więzieniu. Mało tego… Ciekawostka!!! Siedem lat temu sad zasadził zwrot nadpłaconych alimentów na Modrzewska (tak płaciłem na NIĄ alimenty przez 3 lata). 150 tys nie zobaczyłem do dziś… Dodam tylko, ze obowiązek utrzymania dzieci leży po obu stronach. Jak Modrzewska może zadać 20 tys skoro jedyny jej dochód to alimenty i ewentualne szemrane biznesy. Pozdrawiam serdecznie i życze miłego dnia!!!!

View this post on Instagram

Dzień dobry… Dla mnie zawsze liczyło się dobro moich dzieci wiec nie biegam do tabloidów z pretensjami. Miarka się troche przebrała… Po pierwsze nie zostawiłem żony w ciąży, już rok przed ciąża bylismy już w separacji. To tak na marginesie. Reszta to detale, które maja małe znaczenie i możecie sobie dopisać… Tutaj macie mały fragment wniosku o podwyższenie alimentów do 20 tys na 11 letnie dziecko. Musicie zagłębić się w szczegóły żeby zobaczyć i zrozumieć z czym mam do czynienia od 11 lat… Jedyny okres kiedy nie płaciłem alimentów to wtedy kiedy nie miałem informacji, które konto nie było połączone z afera wyłudzeń od niepełnosprawnych a Modrzewska siedziała w więzieniu. Mało tego… Ciekawostka!!! Siedem lat temu sad zasadził zwrot nadpłaconych alimentów na Modrzewska (tak płaciłem na NIĄ alimenty przez 3 lata). 150 tys nie zobaczyłem do dziś… Dodam tylko, ze obowiązek utrzymania dzieci leży po obu stronach. Jak Modrzewska może zadać 20 tys skoro jedyny jej dochód to alimenty i ewentualne szemrane biznesy. Pozdrawiam serdecznie i życze miłego dnia!!!!

A post shared by Artur Boruc (@arturboruc) on

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *