in

Anna Powierza Instagram

Anna Powierza to polska aktorka i celebrytka. Urodziła się w Warszawie. Prowadzi swój Instagram (@aniapowierza) z powodzeniem i dzieli się na nim zdjęciami ze swojego zawodowego i prywatnego życia.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Nie wiem, jaki jest dzień. Niedziela niczym nie różni się od wtorku, ten od czwartku czy innego dnia tygodnia. Z tego powodu nie ma sensu specjalnie już ich wyróżniać. Idąc dalej, nie ma sensu ich liczyć; jakie znaczenie ma to czy dziś jest 14 kwietnia, 16 czy może 29? Skoro czas zatrzymał się w miejscu i kompletnie nic nie jest od niego zależne, uważam, że kompletnie nie ma sensu się starzeć. Liczenie urodzin straciło sens, choć i tak dla rzeszy kobiet już i tak tego sensu nie miało ;p Co prawda, nie celebrując urodzin, traci się niejako okazję do przyjmowania prezentów, ale może tym huczniej trzeba obchodzić imieniny? Oczywiście, w samotności, ewentualnie przez skejpa czy mesendżera. Znajomi i przyjaciele wysyłają podarki na wskazany adres – ważne, żeby wysłać je wcześniej! Solenizant przy połączeniu konferencyjnym, publicznie przy wszystkich, wznosi lampkę szampana (może być musujące wino) zjada tort oraz otwiera prezenty, przy czym każdy kolejno składaja mu życzenia. Gdy skończy ostatni, koniec imprezy. Godzina mija przyjemnie, dodatkowym bonusem jest to, że solenizant nie musi ani przed ani po wydarzeniu tyrać; sprzątać zmywać i gotować. Sąsiedzi się nie skarżą na hałasy i do najciaśniejszych klitek da się zaprosić nawet i 500 osób. Ja zapraszałabym do szafy, tylko tam mogę rozmawiać we względnym spokoju. . . #kwarantanna #izolacja #dom #zostanwdomu #zostajewdomu #zosrańwdomu #zostajęwdomu #szafa #renowacja #polskadziewczyna #dziewczyna #polishgirl #girl #woman #polishwoman #polskakobieta #kobieta #indtagirl #instadziewczyna #kobietapotrzydziestce #kobietapoczterdziestce #kobietazklasa #

Post udostępniony przez Anna Powierza (@aniapowierza)

Anna Powierza na swoim Insta udostępnia zdjęcia i pokazuje chętnie wiele sytuacji, które jej się przytrafiają.

 

Anna Powierza często wstawia też swoje przemyślenia na InstaStories.

Na instagramowym profilu Anny Powierzy pojawiają się też fotki z miejsca aktualnej pracy, zdradzając obserwującym rąbka tajemnicy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *