in

Agnieszka Kaczorowska zdecydowała się na wielką zmianę!

Wraz z mężem pochwaliła się na instagramie

źródło: instagram @agakaczor

Od kiedy Agnieszka Kaczorowska ogłosiła, że wraz z mężem spodziewają się pierwszego dziecka, jej instagram został niemalże zalany zdjęciami z ciążowym brzuszkiem. Gwiazda nie zwalnia tempa! Oprócz szkoły tańca, którą prowadzi, zdecydowała się również na otworzenie kanału, na którym wraz z ekspertami omawia tematy ważne dla młodych mam.

Dzisiaj Agnieszka podzieliła się z fanami kolejną wiadomością. Wraz z mężem zdecydowali się na zakup domu! Oto my – specjaliści od spełniania swoich marzeń – zaczęła swój wpis – Kilka miesięcy zawirowań mieszkaniowo-kredytowych, ale było warto!☺️ Jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami swojego miejsca na ziemi, miejsca, w którym stworzymy prawdziwy DOM dla naszej Pelakowej rodzinki. Jeszcze chwilka zanim się wprowadzimy, ale działamy i mimo niekończącej się sumy kosztów, to będziemy tyle pracować, aby było to miejsce wyjęte z naszych marzeń… a co!

Poprzednie mieszkanie Agnieszki mogliśmy zobaczyć w jednym z programów telewizyjnych. Kaczorowska miała w nim do dyspozycji salon połączony z aneksem kuchennym oraz niewielką sypialnię. Mieszkanie było idealne dla jednej osoby lub dwójki młodych ludzi. Wyczekiwane dziecko skłoniło jednak parę do zrobienia kolejnego kroku i zakupienia domu, w którym znajdzie się osobny pokoik dla córeczki mającej już niedługo pojawić się na świecie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *